Zadzwoń tel. 698 648 648 Rozmawiaj z adwokatem - codziennie od 9.00. do 17.00.

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Tannenberg w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Średniej 2  posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym -rozwód, separacja, alimenty,  opieka nad dziećmi, podział majątku dorobkowego.


Spotkaj się z Adwokat Małgorzatą Tannenberg w dogodnym dla siebie terminie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.   Telefon kontaktowy   698 648 648   w godzinach od 9.00. do 17.00.  Adwokat Wodzisław Śląski .


Kancelaria Adwokat Małgorzaty Tannenberg zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie rozwiązywania trudnych spraw dotyczących życia rodzinnego Klientów, związanych z przeprowadzeniem rozwodu, koniecznością orzeczenia sądowej separacji, powierzeniem władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi, ustaleniem kontaktów z dziećmi, uregulowaniem wysokości alimentów oraz podziałem majątku dorobkowego. 


Wynagrodzenie za świadczoną pomoc prawną w sprawach o rozwód, separację, alimenty, opiekę nad dziećmi, władzę rodzicielską, podział majątku  - ustalane jest indywidualnie z Klientem w oparciu o stopień zawiłości sprawy i przewidywany nakład pracy. Podczas pierwszego spotkania adwokat zapoznana się ze sprawą i określi wysokość wynagrodzenia. Sprawdź naszą ofertę !